Reklam

Samsun Haber - Başkan Acar'dan doğal gaz müjdesi

Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, 2020 yılının ilk yarısında doğal gaz çalışmalarınına başlayacaklarını belirterek, "Bu projemiz birçokları tarafından hayal gibi görünse de yapmış olduğumuz çalışma ve girişimlerimiz sonucunda doğal gaz projesini hayata geçiriyoruz" dedi

Samsun Haber - Başkan Acar'dan doğal gaz müjdesi
25 Aralık 2019 - 17:23

SAMSUN HABER - Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, 2019 yılının değerlendirme toplantısında Alaçam mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Kısa zamanda Alaçam’da birlik ve beraberlik içinde büyük işler başardıklarını kaydeden Acar, 2020 yılının ilk yarısında doğal gaz çalışmalarınına başlayacaklarını belirtti.
 
HİZMETLERİ ANLATTI
2019 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, "Göreve geldiğimiz tarihten itibaren ilçe genelinde 65 mahallemizde 100 km’lik stabilize yol ve 25 km asfalt yol çalışması yaptık. Daha önce muhtarımız ile yaptığımız toplantılarda belirtiğimiz gibi planladığımız program dahilinde yaptığımız çalışmalarımız ile muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın takdiri topladık, çalışmalarımızdan verim aldık. Kısa zamanda Alaçam’da birlik ve beraberlik içinde büyük işler başardık.
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nden sonra belediye hizmet binamızı yeniledik, pazar yeri kapatma çalışmalarını ve belediyemize ait işlerinin tadilat çalışmalarını tamamladık" diye konuştu.

DOĞAL GAZ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR
Doğal gaz çalışmalarının başladığını kaydeden Başkan Acar, "İlçemizin doğalgaza kavuşması Alaçamlı hemşehrilerimize verdiğimiz en önemli söz ve projelerimizden biriydi. 2020 yılının ilk yarısında doğalgaz çalışmalarınına Allah’ın izniyle başlıyoruz. Bu projemiz birçokları tarafından hayal gibi görünse de, yapmış olduğumuz çalışma ve girişimlerimiz sonucunda doğal gaz projesini hayata geçiriyoruz. Geyikkoşan Sosyal Tesis Projesi'ni en kısa zamanda tamamlıyoruz. 2020 yılında yapacağımız asfalt çalışmalarımız için alt yapı çalışmalarımızı oluşturduk. Hizmetlerimizin vatandaşlarımıza ulaşmasında köprü vazifesi gören muhtarlarımızla birlikte Allah’ın izniyle çözüm odaklı hizmet anlayışını sürdürerek ilçemize her geçen gün daha güzel hizmetler sunacağız. Rabbim bütün muhtarlarımız ile birlikte güzel ve hayırlı işler yapmayı hepimize nasip etsin. Bizim en önemli yol arkadaşlarımız, paydaşlarımız muhtarlarımızdır. Çalışmalarımızda hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız" ifadelerini kullandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum