Reklam

samsun haber - AK Parti Sözcüsü Çelik'ten piyasalarla ilgili açıklama

SAMSUN HABER - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz" dedi

samsun haber - AK Parti Sözcüsü Çelik'ten piyasalarla ilgili açıklama
07 Ağustos 2020 - 10:54

SAMSUN HABER - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, piyasalardaki hareketlilik sonrası Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Çelik, Türkiye yükselmeye devam eden güç olduğunu belirterek, hedeflere yürümeye devam edeceklerini söyledi.
TÜRKİYE YÜKSELMEYE DEVAM EDEN BİR GÜÇTÜR
Çelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz. Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz."
KRİZ SENARYOSUNU YİNE BOŞA ÇIKARACAĞIZ
Çelik açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır. Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir.Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir. Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz."
GELECEĞE KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ
Propagandaları boşa çıkaracaklarını sözlerine ekleyen Çelik, "Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız. Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur."
BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN MİLLETİMİZİN TALİMATIDIR
Milletin sesine kulak verdiklerini kaydeden Çelik, "Bizim için önemli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi sözümüzü sadece milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz. Lejyoner siyaseti ile Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alanların ekonomide, güvenlikte ve dış politikada demokrasimizi bağımlı hale getirmeye çalışan sözde politikaları ve propagandaları ile mücadelemiz sürecektir. Ülkemiz büyüktür, siyasetimiz milletimize dayanmaktadır. İşi gücü kriz senaryolarına dilencilik yapmak olan, siyasiler “bağımlılık bağımlısı” haline gelmiş bir siyasi dayatma peşindeler. Bunların, Cumhurbaşkanımızı ve bakanlarımızı hedef alan çirkin propogandaları yok hükmündedir."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum