Reklam

samsun haber - 2. Nebiyan Doğa Festivali pandemi nedeniyle iptal edildi

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi tarafından bu sene 2. si gerçekleştirilecek olan  Nebiyan Doğa Festivali Korona virüs nedeniyle iptal edildi

samsun haber - 2. Nebiyan Doğa Festivali pandemi nedeniyle iptal edildi
10 Ağustos 2020 - 12:29

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediyesi,  bu sene 10-13 Eylül arasında gerçekleştirilmesi planlanan  Nebiyan Doğa Festivali Korona virüs nedeniyle iptal edildiği duyurdu. 
VAKA ARTIŞLARI İPTAL SEBEBİ
19 Mayıs Belediyesi tarafından yapılan açıkalamada şu ifadelere yer verildi: "2019 yılında ilki gerçekleştirilen Nebiyan Doğa Festivali, 19 Mayıslı Gençlerin ve 19 Mayıs Belediyesinin ortak iradesiyle hazırlanmış, Ülkemizin çeşitli illerinden halkımızın büyük katılımı ile gerçekleşmiş, birbirinden farklı etkinliklerin bir arada olduğu, bir doğa festivali olarak akıllara kazınmıştır. Bu yıl ikincisini düzenlemek için aylardır çalışmalarını sürdüren Festival Etkinlik Yönetimi, bu kapsamda daha farklı etkinlikleri bir araya getirmek için toplantılar da düzenlemiştir. 2020 yılında dünyayı etkisi altına alan ve COVİD-19 pandemi koşullarından kaynaklı son günlerde vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle, halk sağlığını gözettiğimiz ve yeni risklerin ortaya çıkmasını engellemek adına bir yıl sonra coşkuyla gerçekleştirmek için, 2. Nebiyan Doğa Festivali'mizi 2020 yılı için iptal etme kararı aldık."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum