Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SAMSUN'DA VE TÜRKİYE'DE ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanmasının ardından, ''Bu günden itibaren Samsun'da ve Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak'' dedi. 

SAMSUN'DA VE TÜRKİYE'DE ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!
07 Mart 2023 - 13:50
Reklam
Reklam
Reklam
CHP İl Başkanı Fatih Türkel, altılı masanın cumhurbaşkanı adayını açıklamasının ardından bir değerlendirme yaptı. Başkan Türkel, ''Altılı masa dün tüm önyargılardan bağımsız, milletin sesini dinleyerek özellikle AKP'nin çöküş döneminde ülkenin yakıcı ve kangren olmuş sorunları altında tek umudun ortak akıl, tek umudun dayanışma, tek umudun ortak bilinç olduğu ve hep birlikte yöneteceğiz söylemi ile toplanmıştır.

Vatandaş işsizlikle, yoksullukla mücadele ederken devletteki çürüme, yolsuzluk, liyakatsizlik en can yakıcı hale gelmişken özellikle yaşanan deprem felaketinde AKP, devleti enkazın altına gömmüş, vatandaşına çadır su tedarik edemez hale getirmiş iken, millet yoklukla mücadele ederken saray sosyetesi zenginliğine zenginlik katarken, adalet haksızlık ve hukuksuzluk her tarafa sirayet etmişken, dün 6'lı masanın sayın genel başkanlarının ve milletimizin ortak teveccühüyle Cumhurbaşkanı adayımız ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmıştır.

Bu günden itibaren Samsun'da ve Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Milletin masası demiştir ki tek adam sistemi son bulacak, milletin Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu değil, evine ekmek götüremeyen babalar, depremde evlatları göçük altında kalmış çaresiz anneler, mülakat sistemi ile perişan edilmiş gençler, ülkemizden umudunu kesmeyen milletimiz Cumhurbaşkanı olacaktır. Saray düzenine son verip millet tekrar iktidara gelecektir'' dedi.

 
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum