Reklam
Reklam

Samsun'da polisin dur ihtarına uymadı!Çıkan çatışmada öldü

SAMSUN HABER - Bafra'da polisin ihtarına uymayan ve görevli polislere tüfekle ateş eden şahıs, çıkan çatışmada hayatını kaybetti. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü, şahsın üzerinden 1 adet ekmek bıçağı çıktığını, 1 adet de suç kaydının bulunduğunu açıkladı

Reklam
Samsun'da polisin dur ihtarına uymadı!Çıkan çatışmada öldü
29 Ağustos 2022 - 21:29 - Güncelleme: 29 Ağustos 2022 - 21:33
SAMSUN HABER - Bafra'da polisin ihtarına uymayan ve görevli polislere tüfekle ateş eden şahıs, çıkan çatışmada hayatını kaybetti.

ÜZERİNDEN EKMEK BIÇAĞI ÇIKTI
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “29 Ağustos 2022 günü saat 14.40 sıralarında ilimiz Bafra ilçesi Emir Efendi Mahallesi, Hasan Çakan Caddesi üzerinde Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ait ekip aracının devriye hizmetlerini ifa ettiği sırada, ismi sonradan tespit edilen Ö.A. isimli şahsın sırtında tüfekle yaya olarak geçtiğinin görülmesi üzerine, ekip görevlileri şahsı kontrol etmek için araçtan inip şahsa ‘dur’ ihtarında bulunmuş, şahıs ‘dur’ ihtarına uymayarak sırtında bulunan av tüfeğini eline alarak ekip otosundaki görevli personelleri hedef alarak ateş etmiş, görevlilerce gerekli tedbirler alınarak şahsa teslim olması yönünde uyarılarda bulunulmuş, akabinde müdahale yapılarak şahıs etkisiz hale getirilmiştir. Şahıs yaralı bir şekilde 112 ekipleri ile hastaneye intikal ettirilmiş, yapılan müdahalelere rağmen hastanede eks olmuştur. Şahsın üzerinden 1 adet ekmek bıçağı çıkmış olup 1 adet de suç kaydı olduğu anlaşılmıştır. Olayda görevli personeller ve çevrede bulunan vatandaşlarda herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş, konuyla alakalı olarak adli ve idari işlemlere başlanmıştır."

YORUMLAR

  • 0 Yorum