Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'da bugün hava çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, iç ve yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı. Yağışlar güney ve doğu kesimlerde zaman zaman yerel olarak kuvvetli.     9°C

Samsun'da bugün hava nasıl olacak?
13 Mart 2023 - 08:32
Reklam
Reklam
Reklam
Yapılan son değerlendirmelere göre; bölge genelinin çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, iç ve yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Tokat, Ordu, Amasya ile Samsun'un güney ve doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Bölge genelinde 4 ila 8 derece azalması bekleniyor.

RÜZGAR: Kuzeyli yönlerden orta kuvvette, Kastamonu ve Sinop kıyılarında zaman zaman kuvvetli (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Tokat, Ordu, Amasya ile Samsun'un güney ve doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2), yüksek kesimlerde ise kuvvetli kar (10-20 cm) yağışı şeklinde olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (Ani sel, Su baskını, Ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.


Samsun    Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, iç ve yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı. Yağışlar güney ve doğu kesimlerde zaman zaman yerel olarak kuvvetli.        9°C
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum