Reklam

Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

SAMSUN HABER - Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'da bugün havanın parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu olması bekleniyor

Reklam
Samsun'da bugün hava nasıl olacak?
14 Ocak 2022 - 09:45
SAMSUN HABER - Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'nden alınan son tahminlere göre, Samsun'da bugün havanın parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklarında önemli bir değişiklik beklenmezken, rüzgarın batı ve kuzey batılı yönlerden hafif yer yer orta kuvvette, kıyı kesimlerde zaman zaman kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor. 


DENİZ UYARISI
Batı Karadeniz'in doğusunda rüzgarın öğle saatlerinden sonra batı ve güneybatı, zamanla kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın; Cumartesi (15.01.2022) günü öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği beklenmektedir.

BUZLANMA VE DON UYARISI
Bölgemizin iç ve yüksek kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (Buzlanma, Don, Ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.


Samsun: Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu. 7 derece. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum