Reklam

Samsun Bafra Karma ve Medikal OSB elektirik şebekesi için ihaleye çıkıyor

Samsun Bafra Karma ve Medikal İhtisas OSB, yüksek gerilim (YG) alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işi için hizmet satın alacak.

Samsun Bafra Karma ve Medikal OSB elektirik şebekesi için ihaleye çıkıyor
27 Ekim 2019 - 13:01

Samsun Bafra Karma ve Medikal İhtisas OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için hizmet satın alacak. Samsun Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Organize Sanayi Bölgesine ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 14 Kasım 2019 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binasında yapılacak.

İhale konusu iş için 2.700.000 TL keşif bedeli ve 81.000 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı taktirde işi 30 Kasım 2020 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası veya Samsun Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı adresinde görülebilecek ve 400 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binasından temin edilebilecek.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum