Reklam
Reklam

SAMGİAD'da Onur Öztekin Yeniden Başkan

Samsun Genç İş İnsanları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu’nda Onur Öztekin yeniden başkan seçildi

Reklam
SAMGİAD'da Onur Öztekin Yeniden Başkan
09 Ocak 2022 - 14:27

Samsun Genç İş İnsanları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu’nda Onur Öztekin, yeniden başkan seçildi. Pandemiye rağmen çalışmaların sürdüğünü belirten Öztekin, “Bundan sonraki süreçte de çok daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğimize söz veriyoruz” dedi.

SAMSUN’U BİRLİKTE KALKINDIRALIM

SAMGİAD’ın 7. Olağan Genel Kurulu, Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda protokol ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Kongrenin açılış konuşmasını yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, SAMGİAD’ın 2008 yılında kurulduğunu ve bugün itibarıyla 38 farklı sektörden 156 üyeye sahip olduğunu hatırlatarak, ''2019 yılında dernek tarihinde ilk kez adaylı olarak gerçekleştirdiği genel kurulda göreve gelmiştik. Projelerimizden büyük bir kısmını hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşarken, bir yandan da pandemi şartlarının bize engel olduğu büyük projelerimizi gerçekleştirememiş olmanın burukluğu içindeyiz. Bu zorlu süreçte SAMGİAD ailesi olarak kontak kapatmadan ülke ekonomisine katkı sağlamaya, ülkemizin ve şehremizin büyümesine destek olmaya devam ettik. Bu bağlamda, siz değerli üyelerimize çabalarınız ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Devletimiz ve iş dünyamız ile birlikte gösterdiğimiz çabalar neticesinde 2021 yılını büyüme rakamları ile kapatan iki ülkeden birisi olma gururunu yaşarken bundan sonraki süreçte de çok daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.’’ dedi.

Pandemi döneminin kendilerine yözde 100 çalışma imkanı sağlamadığını hatırlatan Öztekin, ‘’Alının kararlar sonucu yönetim kurulu toplantılarımızı dahi çoğu zaman yüz yüze yapamadık. kısıtlı çalışma süresince derneğimize ve üyelerimize katma değer sağlamaya devam ettik. Derneğimize şehrimizin renklerini simgeleyen yeni bir logo ve modern bir çalışma ofisi kazandırdık. ISO 9001 belgesi aldık. Derneğimizin gelecek vizyonunu düşünerek, 5 yıllık statejik plan oluşturduk. Mevcut şartlardan ötürü çok sık biraraya gelemesek de, göz göze bakamasak da sizlerin desteğini her zaman yanımızda hissettik vesizlerden aldığımız güç ile çalışmalarımıza devam ettik. Bu süreçte göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir şartta beni yalnız bırakmayan çalışmalarını titizlik ile sürdüren yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür eder birliktelik ve kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum.” diye konuştu

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral genel kurula telefonla bağlanarak, Başkan Öztekin ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

PROTOKOLDEN SELAMLAMA KONUŞMALARI

Genel kurula katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu birer selamla konuşması yaptı.

GENİŞ KATILIM

Genel kurula ayrıca AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Samsun Barosu Genel Sekreteri Kutluhan Gökçe, ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, MÜSİAD Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve dernek üyeleri katıldı.

YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

Yönetim Kurulu Üyeleri: “Onur Öztekin (Başkan), Aytekin Demir, Berk Bariboğlu, Buğra Çolak, Bülent Cantaş, Cansu Süren, Emre Yılmaz, Hilal Beytekin, Muhammet Kaya, Mustafa Kar, Sinan Alaçamlı, Talat Gevez, Yıldıray Sandıkçı

Denetim Kurulu: Ziya Ergül, Levent Çakır, Cemil Şahin

Disiplin Kurulu: Köksal Bulut, Hakan yavuz, Murat Özduman


YORUMLAR

  • 0 Yorum