Reklam

Rektör Aydın'dan birliktelik çağrısı

 SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın,  Üniversitemize gelecek öğrencilerimizin kaliteli eğitim alabilmeleri için desteklerimizi şehrimizin tüm bireyleriyle birlik olarak göstermeliyiz” dedi

 Rektör Aydın'dan birliktelik çağrısı
28 Ağustos 2019 - 16:37

SAMSUN HABER - Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi’ni ziyaret etti. Üyelerin sorularını yanıtlayan Aydın, üyelerle eğitim ve öğretimin kesiştiği noktalar üzerinde istişarelerde bulundu. MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, SAMÜ'nün daha iyi nesiller yetiştirebilmesi için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. 

Yeni açılan bir üniversite olmanın avantajlarını kullandıklarını kaydeden Rektör Aydın “Üniversitemize gelecek öğrencilerimizin kaliteli eğitim alarak toplumuza her konuda faydalı olabilmeleri için desteklerimizi şehrimizin tüm bireyleriyle birlik olarak göstermeliyiz” diye konuştu. 
Ziyarette ayrıca, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Genel Sekreter Doç. Dr. Salih Kesgin ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı İbrahim Tan da hazır bulundu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum