Reklam

NARCOS'un İkinci Sezonu  Başlıyor

İzleyiciyi kendine kilitleyen, son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS’un, ikinci sezonu, ilk sezonun hemen ardından FilmBox ayrıcalığı ile TV izleyicisi ile buluşuyor. Sürükleyici dizinin ikinci sezonu 11 Şubat tarihinden itibaren FilmBox ekranlarına geliyor

NARCOS'un İkinci Sezonu  Başlıyor
08 Şubat 2020 - 10:43

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, sürükleyici öyküsü ve etkileyici sahneleriyle son zamanların en başarılı dizileri arasında gösterilen NARCOS'un ikinci sezonunu, ilk sezonun hemen ardından Türk TV izleyicilerine sunuyor. 

YENİ BÖLÜMLER SALI VE PERŞEMBE
NARCOS, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinde yer alan FilmBox kanallarında, her hafta iki bölümle yayında yer alıyor. Dizinin yeni bölümleri, her Salı ve Perşembe, saat 21:30'da ekranlara geliyor. Cumartesi ve Pazar akşamları ise, kaçıranlar için iki bölüm üst üste tekrar yayınları gerçekleşiyor. Tüm bölümler yayın sonrasında ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması üzerinden de izlenebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum