Reklam

Murzioğlu: Samsun ihracatta stratejilerini belirledi

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun'un ihracatta hedef olarak koyduğu stratejilerin belirlendiğini söyledi. Murzioğlu, “Belirlediğimiz hedefimize de hep birlikte el ele vererek ulaşacağız” dedi

Murzioğlu: Samsun ihracatta stratejilerini belirledi
17 Haziran 2019 - 16:22

SAMSUN HABER - Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, ihracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunu belirterek, Samsun'un ihracatta hedef olarak koyduğu stratejilerin belirlendiğini kaydetti.

GÜÇ DE VAR POTANSİYEL DE 
Samsun’un potansiyellerinin çok yüksek olduğunu ifade eden Murzioğlu, “Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası olarak ihracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunun farkındayız. Bu nedenle temennimiz ülkemizin kalkınmasına daha fazla katkı verebilmek için daha fazla ihracat yapabilmek ki, Samsun’un böyle bir potansiyeli de var. Samsun'un ihracatta hedef olarak koyduğu stratejiler belirlendi. İnşallah belirlediğimiz hedefimize de hep birlikte el ele vererek ulaşacağız. Artık, her kesimiyle ekonomiye odaklanma zamanıdır. Yükselen ve katma değeri yüksek ihracat için, ekonomi gündemimizin ilk maddesi olmalı. Türkiye hepimizin. Artık, 82 milyonun geleceği için hep beraber çalışma zamanı, birlik ve beraberliğimizi perçinleme zamanı. Çünkü ülkemizin de, Samsunumuzun da, istediğimiz hedefe ulaşması için gücü de var potansiyeli de” diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum