Reklam

Muhtarların sorunlarını dinliyorlar

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerindeki muhtar ziyaretlerini Bayındırlık ve Kocatepe Muhta.

Muhtarların sorunlarını dinliyorlar
16 Kasım 2016 - 11:28
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerindeki muhtar ziyaretlerini Bayındırlık ve Kocatepe Muhtarlıkları ile tamamladı.


Manisa Büyükşehir Belediyesi uhdesinde kurulan Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerindeki mahalle muhtarı ziyaretlerini tamamladı. Daire Başkanı Ersoy Arslan, eli sıkılmadık muhtar bırakmadı. Muhtarlar sorunları anlattı Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan ve personelleri dinledi, not etti ve çözümler üretti. Hatta bu ziyaretler küçük dokunuşlar bekleyen hizmetlere de anında müdahale edildi. Muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine gösterilen ilgi ve nezaketten dolayı sürekli memnuniyetlerini iletti.


Kocatepe ve Bayındırlık muhtarlarıyla bir araya geldi


Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Kocatepe Mahalle Muhtarı Ferhat Er ile muhtarlık ofisinde bir araya geldi. Burada mahallenin sorunları ile ilgili istişarelerde bulunan heyet, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini de değerlendirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Kocatepe Mahallesi’ne azımsanmayacak çalışmalar yaptığını ifade eden mahalle muhtarı Ferhat Er, “Cengiz Başkan’ın duruşu yeter” dedi.


Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan’ın diğer ziyareti de Bayındırlık Mahallesi’ne oldu. Mahalle Muhtarı Bedirhan Çiçek’i ziyaret eden Arslan, muhtarın memnuniyetini ifade eden sözleri duyarak ziyareti sonlandırdıklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum