Reklam

Kılıç: İşbirliği içinde çalışacağız

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, muhtarlarla iş birliği içerisinde çalışacaklarını belirterek, “Her mahallemize aynı özeni, her vatandaşımıza aynı sevgi ve muhabbeti göstereceğiz” dedi

Kılıç: İşbirliği içinde çalışacağız
15 Nisan 2019 - 15:30

SAMSUN HABER - Terme'de 31 Mart yerel seçimleri sonucunda mahalle muhtarlıklarına seçilen muhtarlar, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görevine devam eden ve yeni seçilen muhtarları tebrik eden Ali Kılıç, önlerinde 5 yıl olduğunu ve işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyledi. Başkan Kılıç, muhtarın önemine vurgu yaparak, demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurguladı.
EŞİT HİZMET VERECEĞİZ
Hizmet noktasının millet olduğunu kaydeden Kılıç, “Yeni dönemde hizmet verecek demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızı belediyemizde ağırladık. Seçim dönemimizde sözünü verdiğimiz her mahalleye arşiv çalışmasını da en kısa sürede hayata geçireceğiz. Her mahallemize aynı özeni, her vatandaşımıza aynı sevgi ve muhabbeti göstereceğiz” diye konuştu.
KILIÇ’TAN TEŞEKKÜR 
Muhtarların halk temsilcileri olduğunu ifade eden Kılıç, “Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla ve halkımızla her zaman iç içe olacağız. İnşallah sizlerle de düzenli periyotlarda bir araya gelerek ilçemiz için neler yapabileceğimizi istişare edeceğiz. Ben ziyaretinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarılar diliyorum” şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum