Reklam

Karaaslan SAMGİAD'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret ederek Başkan Savaş Gömeç ve üyelerle görüştü

Karaaslan SAMGİAD'da
03 Kasım 2019 - 13:04 - Güncelleme: 03 Kasım 2019 - 13:10

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte SAMGİAD'ı ziyaret etti. 

Ziyarette ilk olarak söz alan TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Samsun Genç İş Adamları Derneği kurumsal yapısı, üye sayısı, üyelerinin kendi branşlarındaki kalitesi ve sektör çeşitliliğinden bahsetti. SAMGİAD'ın projeleri hakkında bilgi veren Gömeç, ''Ülkemizin genç girişimcileri olarak bize verilecek her türlü görevde, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Ülkemizde hayata geçirilen yatırımlar için SAMGİAD ailesi adına şükranlarımı sunuyorum'' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “genç iş insanları” ifadesinin kendilerini heyecanlandırdığını ve birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ''Şehrimizin ve ülkemizin gelişimi adına hazırlanacak projeler için her daim destek olmaya hazırız. İş fikirlerinin inovatif yaklaşımlarla zenginleştirilmesini önemsiyoruz. Genç iş insanlarıyla daha fazla bir araya gelerek daha fazla işbirliği içerisinde olmaya açığız'' diye konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette dernek üyeleri kendilerini tanıtarak farklı konularda istişareler yapabilme imkanı buldu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum