Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Aksoy güven tazeledi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, 615 delegenin oy kullandığı İYİ Parti 3. Samsun İl Kongresinde 419 oy alarak yeniden il başkanı seçildi.

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Aksoy güven tazeledi
28 Ocak 2023 - 17:53 - Güncelleme: 28 Ocak 2023 - 19:25
Reklam
Reklam
Reklam
Samsun Haber - İYİ Parti 3. Samsun İl Kongresi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Mevcut İl Başkanı Hasan Aksoy ile Önder Fatih Şahin’in il başkanlığı yarışını, 223 oy farkıyla Hasan Aksoy kazandı.

Samsun’da günlerdir devam eden İYİ Parti İl Başkanlığı yarışı, gerçekleştirilen İYİ Parti 3. Samsun İl Kongresi ile tamamlandı. İYİ Parti İl Başkanı ve İl Başkan Adayı Hasan Aksoy ile İYİ Parti İl Başkan Adayı Önder Fatih Şenol’un il başkanlığını kazanmak için gerçekleştirdiği yarışta, kazanan taraf Hasan Aksoy oldu.

615 Delegenin oy kullandığı İYİ Parti 3. Samsun İl Kongresinde, Hasan Aksoy 419 oy alırken, Önder Fatih Şenol’un aldığı oy ise 196’da kaldı. Kongre öncesi birlik ve beraberlik pozları veren iki aday, seçim sonrasında da aynı mesajları vererek, “Bu kongrede kaybeden yok, kazanan İYİ Parti oldu” mesajı verdi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum