Reklam

İsmail Uyanık güven tazeledi

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, gerçekleştirilen kongrede yeniden başkan seçilerek güven tazeledi

İsmail Uyanık güven tazeledi
29 Haziran 2019 - 17:29 - Güncelleme: 29 Haziran 2019 - 20:09

SAMSUN HABER - Samsunspor Kulübü Olağan Genel Kurul Kongresi Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, tek aday olarak girdiği kongrede yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kurula CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve Kemal Zeybek, Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu, OMÜ Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, delegeler ve çok sayıda taraftar katıldı.

Genel Kurulda konuşma yapan başkan İsmail Uyanık, “Şimdi iş icraat zamanı. Geçen sene o sıkıntılı dönemde benim ile birlikte hiçbir hesap gözetmeksizin benim ile birlikte görev almış bütün yönetim kurulu arkadaşlarıma, bugün yeni yönetimde farklı yerlerde yer alacak, vazife yapacak eski arkadaşlarımızın hepsine huzurunuzda şükranlarımı sunuyorum. Kendilerine iyi günde, kötü günde ben varken yokken hiç beni satmadan benimle oldukları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bu sene Samsunspor kamu yararına spor kulübü derneğimizin 2 senelik stratejisinde yeni stratejimize uygun olarak çalışacak farklı yetenekli arkadaşları aramızda bulundurduk. Bunun sebebi çok önemsediğimiz altyapı tesislerini kurmak, bu tesislere yakışır, çağdaş seviyede teknik adamların yetiştirilmesi ve istihdamını sağlamak, kendi yetiştirdiğimiz bu oyuncuların üzerinden Samsun ve ilçelerinin profesyonel liglerdeki temsilcilerinin sayısını arttırmak ve futbol tarlası olarak istifade etmek. Yani Samsun’u Türkiye’de futbol şehri haline dönüştürmek. Samsunspor’un 10 yıllık kirada bulunan tesisini Samsunspor sosyal tesislerine dönüştürmek, Samsunspor’u daha kullanışlı ve daha modern bir tesise kavuşturmak. Tesis zengini şehrimizde kitleleri coşturan spor dallarımızda daha etkin bir rol alıp Samsunluları gururlandırmak, dünyanın her tarafındaki hemşerilerimizin Samsun sevgisini canlı tutmaktır. Bu 2 senede Samsunspor derneğinin yapacağı işlerdir. Samsunspor Futbol A.Ş., Samsunspor’u inşallah başarılardan başarılara koşturacak, Samsunspor Futbol Kulübü de şehir ve A.Ş. arasındaki canlı bağlantıyı taze tutup, dernekten başka hiçbir kulübün yapamayacağı bu yatırımları yapmaktır. Bu kutsal davamızda bize destek olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık’ın Yönetim Kurulu Listesi’nde şu isimler yer alıyor: Ali Kemal Gedikli, Aykut Çepni, Ayşegül Özkaraduman, Berati Olgun, Galip Asal, Haluk Tan, İshak Memişoğlu, Kadir Gürkan, Mehmet Karamangil, Mehmet Hayri Şen, Metin Köksal, Osman Arslan, Osman Yılmaz, Serdar Bayramkaya, Suat Çakır, Tahsin Raci Kosif.
Disiplin Kurulu: Av. Refik Moral, Av. Kerami Gürbüz, Fevzi Apaydın,
Sicil Kurulu: Orhan Köseoğlu, Ömer Ulubay, Kemal Bayraktar
Denetleme Kurulu: Fuat Katırcı, Zihni Erol, Levent Öcal


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum