Reklam

İlkadım'da temizlik ekiplerinden 7/24 hizmet

İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, "Temizlik İlkadım'la başlar sloganıyla  mesai kavramı gözetmeksizin çalıştıklarını belirterek, "İlkadım halkı her şeyin en iyisine layık" dedi

İlkadım'da temizlik ekiplerinden 7/24 hizmet
27 Eylül 2019 - 14:53

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi, 'Temizlik İlkadım'la başlar' sloganıyla merkez ve kırsal mahallelerde hummalı bir çalışma sürdürüyor. Temizlik işleri ekipleri belirlenen program dahilinde ilçede çöp toplama, çöp konteynırlarının dezenfekte, ilaçlı sulu yıkama ve yabani otla mücadele edilmesi noktasında ilçeyi hizmetle kuşatıyor.  Mahallelere önceden hazırlanan program doğrultusunda hizmet götüren İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, ilçe halkının temizlik ve çevre konusundaki duyarlılığı sayesinde ortaya çıkabilecek olumsuzlukları çözüme kavuşturarak ilçe halkına gece gündüz hizmet veriyor.

İLKADIM'DA 7/24 HİZMET
Temizlik ekiplerinin 7 gün 24 saat mesai kavramı gözetmeksizin çalıştıkları belirten Başkan Demirtaş; Bizim hedefimiz daha temiz bir İlkadım inşa etmek, ilçemizin güzel insanlarına en güzel hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz, ana arterler, meydanlar, parklar, okul çevrelerinde, tüm mahallelerde evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerının dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Ayrıca çöp konteynerlerı sık sık boşaltılıyor. Meydanlar, parklar, pazar yerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor. Temizlik hizmetleri yerel yönetimlerin en önemli görevlerinden birisidir. Temiz, sağlıklı bir ilçe hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. İlçemizin tüm mahallelerinde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz 330 personel ve 40 araçla görevini sürdürüyor" diye konuştu.
 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum