Reklam

İlkadım Belediyesi'nde gelenek sürüyor

İlkadım Belediyesi geleneksel toplu sünnet şöleninde maddi imkanı olmayan çocukları modern cerrahi yöntemlerle sünnet ettirecek. Şölende çocuklara sünnet kıyafetleri de hediye edilecek

İlkadım Belediyesi'nde gelenek sürüyor
26 Haziran 2019 - 11:59

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel toplu sünnet şöleninde kayıtlar başladı. İlkadım'da ikamet eden ve maddi imkanı bulunmayan, 03-14 yaş arası çocuklar modern cerrahi yöntemlerle, hastane koşullarında ücretsiz olarak sünnet ettirilecek. Temmuz ayında yapılması planlanan toplu sünnet şölenine kayıtlar, 12 Temmuz'a kadar mahalle muhtarlıklarına bırakılan form yoluyla yapılacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen şölende çocuklara sünnet kıyafetleri de hediye edilecek. 
 

SÜRPRİZ EĞLENCELER DÜZENLENECEK 
Sürpriz eğlenceler ve animasyon gösterileriyle dolu olacak sünnet şöleni ile ailelerin mutluluklarını paylaşacaklarını kaydeden Demirtaş, “İlkadım'da yaşayan çocuklarımızın bu mutluluklarını paylaşmaktan buna vesile olmaktan çok büyük bir haz duyuyorum. Bu geleneğimiz İnşallah bundan sonraki yıllarda da devam edecektir" dedi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum