Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HÜSEYİN EROĞLU: PUAN KAYBIMIZ OLDU AMA SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, puan kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, "2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz ama Süper Lig hedefimize ulaşacağımıza dair inancım her gün artıyor. Süper Lige hep beraber çıkacağız” diye konuştu.

HÜSEYİN EROĞLU: PUAN KAYBIMIZ OLDU AMA SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ
27 Kasım 2022 - 17:24
Reklam
Reklam
Reklam
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Ankara Keçiörengücü maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Berabere kaldıkları için üzgün olduğunu belirten Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 2 puan kaybederek tamamladığımız için çok üzgünüm. Özellikle ilk 45'te maçı koparacak çok net 4 pozisyon kaçırdık. Laura, Alim ve Tanque çok net pozisyonları kullanabilmiş olsalardı çok farklı bir skorla kazanabilirdik. Kaçan pozisyonlara ikinci yarıdaki Tanque, Ahmet ve Harris'in pozisyonlarını da ekleyebiliriz” dedi.

Samsunspor’un Süper Lig hedefine ulaşacağına olan inancının tam olduğunu ifade eden Hüseyin Eroğlu, “2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz ama Samsunspor olarak Süper Lig hedefimize ulaşacağımıza dair inancım her gün artıyor. Buraya gelerek bize destek veren, ekran başından dualarıyla destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Denizlispor maçında tüm taraftarlarımızı tribünlere davet ediyorum. Süper Lige hep beraber çıkacağız” diye konuştu.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum