Reklam
Reklam

Harris: Güzel bir ivme yakaladık

SAMSUN HABER - Samsunspor oyuncusu Kadeem Raymond Mathurin Harris, "Son haftalarda takım olarak çok iyi işler yapmaya başladık. İstediğimiz sonuçları almaya başladık ve güzel bir ivme yakaladık" dedi

Harris: Güzel bir ivme yakaladık
22 Kasım 2022 - 14:21
SAMSUN HABER - Samsunspor oyuncusu Kadeem Raymond Mathurin Harris açıklama yaptı. Son haftalarda takım olarak çok iyi olduklarını belirten Kadeem Harris, “Son haftalarda takım olarak çok iyi işler yapmaya başladık. İstediğimiz sonuçları almaya başladık ve güzel bir ivme yakaladık. 3 puan alamadığımız maçlarda şansız olduğumuzu söyleyebilirim ve inşallah bundan sonra bu şansızlığımızı kırmış bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Sakatlıktan tamamen kurtulduğunu ve yüzde 100 hazır olduğunu ifade eden Kadeem Harris, “Son oynamış olduğum maçlarda performansımdan mutluyum. Tabi ki burada en önemli şey, galip gelmek. Bende takımımın galibiyetine fayda sağladığım için çok mutluyum. Takımın hedefleri doğrultusunda dilerim ki takıma katkı ve fayda sağlayabilirim. Daha önceden bir sakatlığım vardı ve şuanda kendimi yüzde 100 hazır hissediyorum. Umarım bu şekilde de devam eder” diye konuştu.
Hafta sonu deplasmanda karşılaşacağımız Ankara Keçiörengücü maçı hakkında da konuşan Kadeem Harris, “Bizim için çok önemli bir maç olacağını söyleyebilirim. Lig sıralamasında yukarıda olan iki takımın maçı olacak. Bizim için dilerim ki güzel geçer ve istediğimizi alırız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum