Reklam

Hancıoğlu Sevdamız Samsun Platformu'nu ziyaret etti

SAMSUN HABER - CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hacıoğlu, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’i ziyaret etti

Hancıoğlu Sevdamız Samsun Platformu'nu ziyaret etti
14 Ocak 2021 - 16:33

SAMSUN HABER - CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hacıoğlu, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’i ziyaret etti. Platform Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Nuri Seven, Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’na kuruldukları günden bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Platformun çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, “Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını takdir ediyorum. Bizimde sevdamız Samsun ve güzel ilimiz için her zaman en iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz. Platformun yapacağı çalışmaların her zaman destekçisi olacağız. Çok güzel çalışmalar gerçekleştiriyorlar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ise, “Biz kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman siyasi bir ayrım yapmadık. Samsun’u düşünen, Samsun için çalışan tüm siyasetçiler ve bürokratlar ile ortak hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Biz birlik olduğumuz zaman güçlüyüz. Üst kimliğimiz her zaman Samsun olmuştur ve olmaya devam edecektir. Sayın Milletvekilimiz Neslihan Hancıoğlu’nun da Samsun’a olan sevdasını hepimiz biliyoruz. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum