Reklam

Gökhan Meral: Sakatlığım geçti

Samsunsporlu Gökhan Meral, sakatlığının tamamen geçtiğini, virüs nedeniyle uzak kaldığı takım arkadaşlarını da özlediğini söyledi

 Gökhan Meral: Sakatlığım geçti
10 Nisan 2020 - 14:49

SAMSUN HABER - Sağ alt arka adalesindeki 2’nci derece kas hasarı sakatlığı nedeniyle antrenmanlara çıkamayan Yılport Samsunspor'un sol beki Gökhan Meral’in tedavisi tamamlandı. Bir süre Nuri Asan Tesisleri’nde kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapan Gökhan Meral'in takım çalışmaları başladığında takıma katılacağı bildirildi.

MÜCADELEYİ ÖZLEDİM
Sakatlığını atlattığını ifade eden Gökhan Meral, “Yaklaşık 3 haftalık tedavinin ardından sakatlığımdan kurtuldum. Kulüp doktorumuz Gürbey Kahveci ve benimle yakından ilgilenen Fizyoterapistimiz Oğuzhan Şimşek’e çok teşekkür ediyorum. Nuri Asan Tesisleri’ndeki antrenmanlarım gayet iyi geçti. Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın bize verdiği programlar doğrultusunda çalıştık. Koronavirüs salgını nedeniyle takım arkadaşlarımın bazıları evlerinde çalışmalarını yapıyor. Bu sebepten dolayı arkadaşlarımı da özledim. 19 Mayıs Stadyumu’nda muhteşem taraftarımızın da desteği ile arkadaşlarımla omuz omuza verip mücadele etmeyi özledim. Virüs salgını nedeniyle arkadaşlarımızdan uzak kaldık” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum