Reklam

Genel Başkan Durmuş: Döner sermaye adaletsizliğinin son bulmalı

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, “Döner sermaye adaletsizliğinin son bulması gerekiyor” dedi

 Genel Başkan Durmuş: Döner sermaye adaletsizliğinin son bulmalı
14 Ekim 2019 - 11:02

SAMSUN HABER - Sağlık-Sen Samsun Şubesi İl Divan toplantısı Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcıları İdris Baykan ve Yusuf Tural’ın da katılımıyla gerçekleştirildi. Samsun teşkilatıyla genel merkez yönetiminin bir araya geldiği toplantının açılış konuşmasını Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer yaptı.
MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR
Biçer konuşmasında Sağlık-Sen yönetimi ve temsilcileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, “Bütün sağlık çalışanlarımızın haklarını tam ve eksiksiz olarak ödenmesini, adil ve adaletli bir döner sermaye sisteminin hayata geçirilmesini sağlamak için mücadelemize devam ediyoruz” diye konuştu.
DÖNER SERMAYE ADALETSİZLİĞİ SON BULMALI
Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ise, “Hak mücadelesini verirken adaleti teklif edecek ve adaletli olanı talep edeceğiz. Bu nedenle ilk talebimiz döner sermayedeki adaletsizliğin ortadan kaldırılması olmuştur. Döner sermaye adaletsizliğinin son bulması gerekiyor. Adil ve adaletli bir döner sermaye sisteminin hayata geçirilmesini sağlamak temel önceliğimizdir” şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum