Reklam

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Samsun'a geliyor 

SAMSUN HABER - Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 2 Temmuz'da (yarın) bir dizi ziyaret için Samsun'a geliyor 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Samsun'a geliyor 
01 Temmuz 2021 - 12:23 - Güncelleme: 01 Temmuz 2021 - 13:25
SAMSUN HABER - Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 2 Temmuz'da Samsun'a geliyor. 2-3 Temmuz'da Samsun'da temaslarda bulunacak olan Davutoğlu, ilk olarak Vezirköprü'de esnaf ziyareti yapacak. Davutoğlu, 16.30'da Terme teşkilatını ziyaret edecek, ardından pazaryerinde vatandaşları dinleyecek. Davutoğlu, programını 20.00'de teşkilat yemeği ve Karadeniz Rumeli Federasyonu ziyareti ile noktalayacak. 

3 Temmuz Cumartesi günü ise sabah Anemon Hotel'de basın toplantısının ardından İl ve İlkadım İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan Ahmet Davutoğlu, öğle namazını Büyük Cami'nde kıldıktan sonra İlkadım Saathane Meydanı'nda esnaf ziyareti yapacak. Genel Başkan,  Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt'un tek aday olduğu kongreye katılacak. Davutoğlu, 16.00'da ise Gelecek Partisi Atakum İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek.


MUSTAFA YEŞİLTURT TEK ADAY
Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı'nın 3 Temmuz'da gerçekleştireceği kongrede mevcut başkan Mustafa Yeşilyurt tek aday olacak. 3 Temmuz günü saat 14.00'te Atakum Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan kongreye herkesi davet eden Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, "Genel Başkanımızı Samsun'da ağırlayacağız. Hazırlıklarımızı tamamladık. Gelecek Partisi Samsun'un umudu oldu. Kadrolarımız genç ve dinamik. Düzenleyeceğimiz kongreye herkesi davet ediyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum