Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gayrimenkul Sektörünün Tanınmış İsmi Ufuk Güney, MHP'den Milletvekili Aday Adayı

Samsun'da gayrimenkul sektörünün tanınmış isimlerinden iş insanı Ufuk Güney, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Samsun Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaparak, "Samsun'a aşık, ülkesine sevdalı bir Türk genci olarak, meclis sıralarında şehrimi temsil etmek istiyorum" dedi.

Gayrimenkul Sektörünün Tanınmış İsmi Ufuk Güney, MHP'den Milletvekili Aday Adayı
18 Mart 2023 - 17:00 - Güncelleme: 18 Mart 2023 - 17:05
Reklam
Reklam
Reklam
Samsun'da uzun yıllardır ticaretle uğraşan ve gayrimenkul sektörünün tanınmış isimlerinden olan iş insanı Ufuk Güney, MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu. Başvurusunu MHP Genel Merkezinde yapan Ufuk Güney, 21 Mart 2023 Salı Günü Saat: 14.00'da MHP Samsun İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek sürece dair değerlendirmelerde bulunacak.

Samsun'un öz evladı olduğuna dikkat çeken Ufuk Güney, "Samsun bizim memleketimiz. Çocukluğumuzun, gençliğimizin geçtiği ve her bir sokağını dahi ezbere bildiğim şehrime hizmet etmek istiyorum. Bu anlamda gerek iş gerekse siyasi çevremden gelen destek karşısında aday adayı olmaya karar verdim. Gençlerin siyaset içerisinde yer almasının önemine inanıyorum. Genç yaşlarda başladığım ticari hayatımdan edindiğim tecrübeleri, Samsun'un dününe ve bugününe dair tespitlerim ile çözüm önerilerimi, siyasi arenada değerlendirmek, ülkeme ve Samsun'a katkı sağlamak istiyorum. Diğer tüm aday adayı dava arkadaşlarım için de bizim için de hayırlısı olmasını diliyorum" dedi.

41 yaşındaki genç iş insanı Ufuk Güney evli ve 3 çocuk babası.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum