Reklam

Fuat Çapa: Takımımı tebrik ediyorum

SAMSUN HABER - Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, "Karşılaşma beklediğimiz gibi geçti. Takımımı tebrik ediyorum. Takım savunması her geçen gün üzerine koyarak devam ediyor. Böyle giderse bizim için çok iyi olacak" dedi

Reklam
Fuat Çapa: Takımımı tebrik ediyorum
22 Ocak 2022 - 09:51
SAMSUN HABER - Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, 3-0 kazandıkları Kocaelispor maçını değerlendirdi.Çok önemli bir 3 puan aldıklarını belirten Çapa, 2’nci devrenin ilk 2 maçından da galibiyetle ayrılmanın mutluluk verici olduğunu ve daha çok çalışacaklarını ifade etti.


Önemli bir galibiyet aldıklarının altını çizen Fuat Çapa, “Karşılaşma beklediğimiz gibi geçti. Rakibin oyununu biliyorduk. Geçiş oyununda etkili oyuncuları vardı. Topu bize bırakıp, kontrataka çıkacaklarını biliyorduk. O şekilde başlayan karşılaşmada 1-0’a kadar daha net pozisyona girdik. 1-0 ve kırmızı kartın ardından rahat oynadık. Kapanan rakibi açmak kolay olmadı. Zaman zaman bunu iyi yaptık. Takımımı tebrik ediyorum. Çok olgun bir oyun oynadık. Skor ne gerektiriyorsa öyle oynadık. Gol yemeden maçı tamamladık. Takım savunması her geçen gün üzerine koyarak devam ediyor. Böyle giderse bizim için çok iyi olacak. Ön taraftaki üretkenliği daha da arttırmamız gerekiyor. Bu arada oyunculara Çarşamba gününe kadar izin verdik. İznin ardından eksikliklerimizi gidermek için çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum