Reklam
Reklam

FATİH KELEŞ'TEN SANDIK ÇAĞRISI

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası’nda seçim heyecanı yaşanacak. Başkan Adayı Fatih Keleş, 10 Ocak’ta tüm üyeleri değişim için oy kullanmaya davet etti

Reklam
FATİH KELEŞ'TEN SANDIK ÇAĞRISI
09 Ocak 2022 - 22:34 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 22:41
Samsun Madeni Sanatkarlar Odası olağan genel kurulu 10 Ocak’ta oda toplantı salonunda gerçekleşecek. Oda başkanlığına adaylığını açıklayan ve kurduğu güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Fatih Keleş, tüm oda üyelerini bayram havasında geçecek genel kurula davet etti.


Seçim sürecinde sanayi bölgelerini ve oda üyelerini ziyaret eden Fatih Keleş, ‘’Şimdi değişim zamanı diyerek ekip arkadaşlarımla birlikte bu yola çıktık. Kısa süre içinde yapacağımız çalışmaları belirleyerek, esnafı ve sanatkarlarımızla buluştuk. Daha iyi ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile çıktığımız bu yolda, gördüğümüz destek bizleri son derece mutlu etmiştir.  Bu teveccüh bizim adaylık için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bizlere göstermiş oldu’’ dedi.


Esnaf ve sanatkara hizmet noktasında köklü bir değişim yapacaklarını ve bunun için aday olduğunu kaydeden Fatih Keleş, “Sadece günü kurtaran değil, geleceği tasarlayan projelerimiz hazır. Göreve gelir gelmez, büyük ve köklü bir değişime imza atacağız. Makamda oturan değil, esnafın derdiyle dertlenen, sorunlarına çözüm arayan olacağız. Bunu yaparken, 'ortak akıl' anlayışı ile hareket edeceğiz. Üyelerimizle birlikte hareket edeceğiz. Yapacak çok işimiz var. Seçimden zaferle çıkıp, bir an önce esnafımıza hizmet etmek için heyecanlanıyoruz. Bu anlamda tüm esnaf ve sanatkarlarımızı 10 Ocak Pazartesi günü saat 14.00’da Samsun Madeni Sanatkarlar Odası’na gelerek genel kurula katılmaya ve oyunu kullanmaya davet ediyorum" diye konuştu.
Bottom of Form

YORUMLAR

  • 0 Yorum