Reklam

Erkut Prefabrik'ten kişiye özel yaşam alanları

Samsun'da üretim yapan Erkut Prefabrik, kişiye özel oluşturulan yaşam alanları ile adından söz ettiriyor.

Erkut Prefabrik'ten kişiye özel yaşam alanları
21 Eylül 2021 - 12:55 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 13:07
Yaşanan pandemi süreci ile insanlar, kırsal alanlarda yaşam alanları oluşturmak için arayış içine girdi. İnsanlar bu süreçte hızlı inşa edilen prefabrik evlere ilgi göstermeye başladı. Bu kapsamda Samsun'da üretim yapan Erkut Prefabrik, bölgede kişiye özel yaşam alanı uygulaması gerçekleştirerek, doğa ile içiçe bir ortamda yaşamak isteyenleri, bu hayallerine kavuşturdu.


Erkut Prefabrik'in sahibi Erkut Erbil, "Pandemi süreciyle birlikte, insanlar kırsal alanlara yöneldi. Sektörümüze olan ilgi en üst seviyede. Özellikle kırsal kesimlerde kendilerine yaşam alanları oluşturmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Biz de bu noktadan hareketle projelerimizi ve üretimlerimizi köy evleri başlıca olmak üzere önceliklendirdik. Klasik prefabrik üretimlerin dışına çıkarak, kişiye özel yaşam alanları oluşturmaya başladık. Tamamlayıp teslim ettiğimiz prefabrik evlerin tamamında, bu hedefimize ulaştık" dedi.


Profesyonel bir ekip ile hizmet verdiklerini belirten Erkut Erbil, ''İsteğe bağlı olarak farklı boyut, kat ve şekillerde prefabrik ev üretimi yapıyoruz. Pandemi sürecinde çok sayıda müşterimizin prefabrik ev sahibi olmasını sağladık. Arazilerinde kendilerine yeni yaşam alanları oluşturmak isteyen herkesi, farklı modellerimizi görmek ve uygun koşullarımızdan faydalanmak üzere üretim alanımıza ve satış ofisimize bekliyoruz. Ayrıca 0541 103 01 55 numaralı müşteri iletişim hattımızdan da bizlere her an ulaşabilirler" diye konuştu.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum