Reklam

Demirtaş'tan beraberlik vurgusu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yabancılar Pazarı esnafını kabul etti. Demirtaş, “Birlik ve beraberlik içinde hizmet edeceğiz” dedi

Demirtaş'tan beraberlik vurgusu
17 Haziran 2019 - 09:40

SAMSUN HABER - Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyesi esnaflarla birlikte,  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Alaaddin Sayın, Başkan Demirtaş’a görevinde başarılar dileyerek, “İlkadım halkı size teveccüh gösterdi, güvendi. Bu yeni dönemde başarılı çalışmalarınızı sürdüreceğinize inanıyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Nazik ziyaretlerinden dolayı dernek başkanımıza ve esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum. İlçemize ve insanımıza değer katan, ilçe ekonomimiz adına katma değer oluşturan bütün herkesle birlikte ilçemize güzellikler katmak için yola çıktık. Esnaflarımızla her zaman yan yanayız, birlikteyiz. Elimizden geldiğince pazar esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmeyi temenni ediyorum" diye konuştu.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum