Reklam

DEMİRTAŞ MERAL AKŞENER'İ BİLE TAKMADI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in meydan konuşmalarını dinlemek yerine yanındakilerle ara sokaklarda çay içmeyi tercih etti.

DEMİRTAŞ MERAL AKŞENER'İ BİLE TAKMADI
11 Eylül 2021 - 11:56
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın ortaya çıkan bir video görüntüsü ile partisini takmadığı bir kez daha ortaya çıktı.

Başkan Demirtaş, geçtiğimiz günlerde Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bafra ilçesindeki programlarına formaliteden katıldığı ortaya çıkan video ile belgelenmiş oldu. İYİ Parti'de misafir olduğunu bir çok yerde vurgulayan ve bunu basın önünde açık açık konuşan Başkan Demirtaş, Genel Başkan Meral Akşener'in Bafra ilçesinde yaptığı meydan konuşmasını dinlemek yerine, yanındakilerle birlikte alandan uzaklaşarak bir ara sokakta çay içmeyi tercih etti.

ERHAN USTA'NIN PROGRAMLARINA DA KATILMAMIŞTI

İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bir süre önce Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta'nın İlkadım Ihlamur Kafe'de düzenlenen ve Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve il yöneticileri, ilçe başkanları ve belediye meclis üyelerinin katıldığı teşkilat toplantısına katılmamıştı.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum