Reklam

DEMİRTAŞ; "İLKADIM'IN TEMİZLİĞİNDE AKSAMA YOK"

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş son günlerde basında yer alan  temizlik çalışmalarındaki aksamalara yönelik iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten bir açıklama yaptı. 

DEMİRTAŞ; "İLKADIM'IN TEMİZLİĞİNDE AKSAMA YOK"
25 Temmuz 2020 - 15:15

Başkan Demirtaş İlkadım ilçesi genelinde yürütülen temizlik hizmetlerinin aralıksız devam ettiğini söylerken özellikle vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan çarşı ve merkezlerde temizlik çalışmalarına büyük önem verdiklerini dile getirdi. Basında yer alan haberlerde eski fotoğrafların kullanıldığını da belirten Demirtaş pandemi sürecinde başlayan ve tarihte benzerinin yaşanmadığı bir temizlik seferberliğinin aynı şekilde devam ettiğini belirtti.

"TEMİZLİK HİZMETLERİ ŞU AN İLK SIRADA"

Pandemi nedeni ile normalden daha büyük bir önem kazanan çevre temizliğine gereken hassasiyeti gösterdiklerini vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "İçinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeniyle temizlik hizmetleri en önemli hizmet olarak şu an ilk sırada. Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz özveri ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Maalesef basında yer alan haberler ya gerektiği kadar araştırılmadan kulaktan dolma bilgilerle yapılıyor ya da kasıtlı olarak algı yaratmak amacı ile halk yanlış bilgilendiriliyor. Bu yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına ve vatandaşlarımızı bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmak durumunda kaldık. Özellikle vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılan çarşı ve merkezlerde birçok ekibimiz vardiya usulü çalışarak temizlik hizmetlerimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum