Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Demir'den istifa açıklaması

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılıp ayrılmayacağı konusuna açıklık getirdi

 Demir'den istifa açıklaması
05 Aralık 2022 - 15:16
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa edip etmeyeceğine dair bir açıklamada bulundu. Demir, “Can tende oldukça görevimizin başındayız” dedi.Başkan Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 13.00’te Samsun’da gerçekleştireceği toplu açılış mitingi öncesi AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’nun düzenlediği basın toplantısında önemli bir açıklamada bulundu.

‘BU CAN BU BEDENDE OLDUKÇA…’
Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’ndaki toplantıda Başkan Aksu Mustafa Demir, istifa edip etmeyeceği şeklindeki soruya, “Allah hepimize sağlıklı ömür versin. Hastalık da bizim için. Kanser teşpisi var. Sağlık bir şekilde tedavimizi sürdürüyoruz. Sanıyorum tümör bir çöküş içerisinde ama yarın ne olacağını bilemeyis. Herhangi bir sıkıntım, görevime engel bir durum yok. Bahsettiğiniz konularla ilgili ne genel merkezimizle ne kendi içimizden bir iletişim olmadı. Can tende oldukça, Allah fırsat verdikçe görevimizin başındayız” dedi.

Kaynak: Yenigünde haber
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum