Reklam

CHP'den sosyal medya tepkisi

SAMSUN HABER - CHP İl Başkanı Fatih Türkel, sosyal medya üzerinden CHP ile ilgili algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, "Partimizle ilgili aşağılayıcı paylaşımlarda bulunulmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz" dedi

CHP'den sosyal medya tepkisi
15 Ekim 2020 - 17:02
SAMSUN HABER - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Fatih Türkel, düzenlenen ilçe başkanları toplantısının ardından açıklamalar yaptı. Türkel, CHP ile ilgili sosyal medya üzerinden algı oluşturulmaya çalışıldığını ve buna izin vermeyeceklerini kaydetti.

Sosyal medyada yapılan paylaşımları dikkatle izlediklerini belirten Türkel “Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçilmiş bütün kurulları yetkisini ve gücünü il örgütleri, ilçe örgütleri, kadın ve gençlik kollarıyla, milletvekilleriyle, belediye başkanlarıyla ve belediye meclis üyeleriyle onlara oy vermiş, onlara destek olmuş, onlara teveccüh göstermiş örgütlerinden ve üyelerinden almaktadır. Sosyal medya üzerinden başta CHP Samsun Örgütünün ve Samsun halkının teveccühü ile göreve getirilmiş kurumları ve yönetimleri acaba Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir şeyler mi oluyor? algısı yaratmak için kasten ve bilerek yapılmış bu paylaşımları biliyor ve takip ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi 97 yıllık ulu bir çınardır ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm yöneticilerinin, milletvekillerinin, belediye başkanlarının, belediye meclis üyelerinin, il ve ilçe yöneticilerinin de kimseye veremeyeceği bir hesap yoktur. Hesap mercilerimiz de ilgili kurullarımızdır. Kimsenin sosyal medya üzerinden partimizle ilgili aşağılayıcı vatandaşımızın aklında soru ve sorunlar yaratıcı paylaşımlarda bulunmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Elinde bilgi, belge ve ispatı olanların ilgili kurumlarımıza veya savcılığa suç duyurusunda bulunma yolu açıktır. Bizler on yedi ilçe örgütümüz, il yönetim kurulumuzla ve bütün kurumlarımıza Samsunlunun dertlerini gündeme getirmeye, Samsun'un sorunlarını sorunlarımız olarak addetmeye ve gecemizi gündüzümüze katarak halkın iktidarını kurmak için mücadele ve emek vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum