Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ceditli gençler iftar sofrasında buluştu

Samsun İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi gençleri, Mücahit Ocak tarafından organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Ceditli gençler iftar sofrasında buluştu
18 Nisan 2022 - 12:43
Reklam
Reklam
Reklam
Samsun Haber - Samsun İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Ebusuud Efendi Caddesi’nde kurulan iftar sofrasına yaklaşık 250 kişi katıldı. Ceditli gençleri biraraya getiren iftar buluşmasına ayrıca, İlkadım Belediye Başkan Necaattin Demirtaş, Cedit Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya, Fatih Mahallesi Muhtarı Seda Keklik,  Samsun 2. Dolmuş Hattı Dernek Başkanı Ahmet Kabadayı, Şimşekler Taraftar Gurubu Kurucu Onursal Başkanı Volkan Altun, İş insanları Bekir Keleşoğlu ve Furkan Temel de katıldı. Cedit Mahallesi gençleri, iftar programı vesilesiyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, organizasyonu gerçekleştiren Mücahit Ocak’a teşekkür etti. Oldukça sıcak görüntülerin yaşandığı iftar programında oruç açıldıktan sonra çaylar içildi, sohbet edildi.  
Geleneksel hale gelecek
İftar programını organize eden Mücahit Ocak, iftar sofrası etrafında buluşan herkese teşekkür ederek, “Merhamet kapılarının ardına kadar aralandığı Ramazan ayında dostlarımızla, kardeşlerimizle, ağabeylerimizle bir arada olmak çok güzeldi. Zaten Ramazan ayının özünde yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları yer alıyor. Gönül soframızın bereketi birlik ve beraberlik içerisinde paylaşmaktan geçer.  Gönülden gönüle ulaşan sevgilerde unutmak yoktur. İnşallah birlik ve beraberliğimizi güçlü kılan bu iftar soframızı geleneksel hale getireceğiz. Bu vesile ile tüm İslam âleminin mübarek Ramazan-ı Şerif ayını tekrar kutluyor, sevdiklerimizle bir arada sağlık ve sıhhat dolu bir bayrama ulaşmamızı temenni ediyorum” dedi. 
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum