Reklam

Çarşamba Belediyesi kulakların pasını sildi

Çarşamba Belediyesi tasavvuf müziği konseri ile kulakların pasını sildi. Başkan Doğan, belediye olarak, spordan sanata, kültürden edebiyata birçok alanda etkinlik yaptıklarını belirtti

Çarşamba Belediyesi kulakların pasını sildi
12 Şubat 2020 - 14:51

SAMSUN HABER - Çarşamba Belediyesi kültür sanat etkinliklerine Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde düzenlediği tasavvuf müziği konseriyle devam etti. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle ile başlayan program, Çarşamba Belediyesi Tasavvuf Müziği Topluluğu’nun konseri ile devam etti. 

Tasavvuf musikisinin ruhlara şifa en eşsiz eserlerinin icra edildiği, Kutlu Emirli’nin yönetiminde gerçekleşen konserde koro ve solo olarak tasavvuf musikisinden örnekler sunuldu. 
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Spordan sanata, kültürden edebiyata birçok etkinlik yapıyoruz. Belediyemizin kültür sanat kurslarına her yaş grubundan katılan hemşerilerimiz var. Onları da sahnelerde görmek, sevdikleri alanda kendilerini yetiştirmelerini sağlamak bizleri de mutlu ediyor. Hocalarımız ve Çarşamba Belediyesi Tasavvuf Müziği Topluluğu bizlere manevi duyguların yüksek olduğu bir gece yaşattı. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Sayın Hocalarımıza ve Çarşamba Belediyesi Tasavvuf Müziği Topluluğuna bizlere bu güzel geceyi yaşattıkları için teşekkür ederim. İnşallah ramazan ayında da bu akşamki gibi güzel bir programlar yapacağız” dedi.
Tasavvuf musikisinin en özel eserlerinin icra edildiği konser, katılımcıları manevi bir atmosfere taşıdı. Program sonunda Çarşamba Belediyesi tarafından aşure ikram edildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum