Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Canikli sporculardan tarihi başarı

SAMSUN HABER - Canik Belediyespor Kulübü sporcuları Samsun Alt Minikler Boks Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu

Canikli sporculardan tarihi başarı
05 Aralık 2022 - 11:47
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - Canik Belediyespor Kulübü sporcuları Samsun’da düzenlenen Alt Minikler Boks Şampiyonası’nda tarihi başarıya imza atarak şampiyonanın yıldızı oldular. Canik Belediyespor Kulübü sporcuları Mustafa Eren Doğan 38 buçuk kiloda, Yiğit Keskin 34 kiloda ve Berkay Sezgin Demir 32 buçuk kiloda şampiyon olarak altın madalyanın sahibi oldu.

BAŞKAN SANDIKÇI SPORCULARI TEBRİK ETTİ

Canik Belediyespor Kulübü sporcularını göstermiş olduğu başarılardan dolayı tebrik eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Sporcularımızı göstermiş olduğu başarılardan dolayı yürekten kutluyorum. İlçemizde spora ve sporcuya verdiğimiz desteklerle binlerce sporcu yetiştirmenin ve milli takımımıza pek çok sporcu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sporcularımız ülkemizde ve uluslararası şampiyonalarda elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandırıyor. Sporcularımız daha nice şampiyonluklara ve başarılara imza atacaklar. Sporcularımızın başarılarında katkısı bulunan ailelerine, hocalarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum