Reklam

Canik Meclisi tatil yapmadan tam gaz çalışacak

SAMSUN HABER - Canik'teki hızlı değişim ve çalışmalara ayak uyduran Canik Meclis Üyeleri oy birliğiyle tatil yapmama kararı aldı

Canik Meclisi tatil yapmadan tam gaz çalışacak
02 Temmuz 2021 - 17:46
SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı başkanlığında toplanan Canik Belediye Meclisi'nin Temmuz ayı olağan toplantısında yaz tatiline girmeme kararı alındı. Göreve geldikleri günden bu yana Canik Belediye Meclisi'nin tatile hiç girmediğini belirten Başkan Sandıkçı, Canik'teki çalışmaların hızlı ve yoğun tempoda devam ettiğini ifade etti.
YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ
Şehir Hastanesi projesiyle, imar planı çalışmalarıyla, kentsel dönüşüm projeleriyle, kültür ve spor tesisleriyle Canik ilçesini geleceğe hazırlamaya devam ettiklerini aktaran Başkan Sandıkçı, “Böyle yoğun bir tempoda devam eden çalışmaların hız kesmemesi adına Belediye Meclisi olarak üçüncü kez tatile girmeme kararı aldık” dedi.
CANİK'İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEYE SÖZ VERDİK
Canik Belediye Meclisi olarak uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Başkan Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz günden itibaren 5 yıl içinde Canik'in çehresini değiştireceğimize söz verdik. Hamdolsun, söz verdiğimiz gibi bütün projelerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Tamamlanan projelerimizin üzerine yeni çalışmalarımızı ekliyoruz. Bütün bu hızlı ve verimli yol alışımızı Meclisimiz’deki uyum ve dayanışmaya borçluyuz” şeklinde konuştu.

Büyük hedeflere tek başına ulaşmanın mümkün olmayacağını söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, birlik ve beraberlik içinde sürdürdükleri uyumlu çalışmalarından dolayı tüm Belediye Meclis üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum