Reklam

Başkan Yıldırım: Taraftar acilen aşılanmalı

SAMSUN HABER - Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Pasoligi olan Süper Lig ve 1. Lig takımı seyircilerinden maçlara düzenli giden yaklaşık 1 milyon futbol taraftarının acilen aşılatıp maçları 2. yarıda seyirciye açılması gerektiğini kaydetti

Başkan Yıldırım: Taraftar acilen aşılanmalı
16 Ocak 2021 - 16:45
SAMSUN HABER - Yılport Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Pasoligi olan Süper Lig ve 1. Lig takımı seyircilerinden maçlara düzenli giden yaklaşık 1 milyon futbol taraftarının acilen aşılatıp maçları 2. yarıda seyirciye açılması gerektiğini ifade etti. 

TÜRKİYE'DE FUTBOL HAYATTIR
Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ben TFF Başkanı olsaydım, Cumhurbaşkanı, Sağlık Bakanı ve Spor Bakanı ile acilen görüşüp Pasoligi olan Süper Lig ve 1. Lig takımı seyircilerinden maçlara düzenli giden yaklaşık 1 milyon futbol taraftarını ve fanatiğini acilen aşılatıp maçları 2. yarıda seyircilere açardım. Kulüpleri finansal bataktan kurtarmak için büyük bir destek vermiş olurdum. Böylece Türkiye'de taşlar yerine otururdu, insanların psikolojisi düzelir ve mutlu olurlardı. Türkiye'de Futbol Hayattır, Eve sığmaz. Ancak stadlara sığar. Bu benim şahsi fikrim, çözüm teklifimdir."

HEP BİRLİKTE ÇÖZÜM ÜRETELİM
Bu fikrin Ankara'da masaya yatırılması gerektiğini kaydeden Yıldırım, "Yoksa bu işler gittikçe zorlaşacaktır. Bence çok geçmeden bu fikir Ankara'da masaya yatırılmalı diye düşünüyorum. Bu işin sadece fikir babası bile olmak beni mutlu eder. Haydi TFF bu konuda hep birlikte çözüm üretelim. Kavuşturulmuş eller Kulüpler Birliği  olarak bizler hazırız.."
 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum