Reklam

Başkan Yıldırım: Dolgu tesisinin sözünü aldık

Yılport Samsunspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,'in Kirazlık mevkisinde bulunan dolgu tesisini Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis etme sözü verdiğini söyledi

Başkan Yıldırım: Dolgu tesisinin sözünü aldık
10 Ocak 2020 - 16:17

SAMSUN  HABER - Yılport Samsunspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti. 

HİBRİT ÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
Yılport Samsunspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Vali Kaymak'ın okçuluk tesislerinde Samsunspor Futbol Akademisinin altyapı sahalarının yapılması için tam destek vererek gerekli tüm izinleri verdiğini söyledi. Yıldırım, "Önümüzdeki hafta biz de Samsunspor kulübü olarak tesislere girip çalışmalara başlayacağız. Ayrıca Sayın Valimiz Osman Kaymak’ı yaptığımız ziyarete katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun onayı ile 19 Mayıs Stadyumu’nun hibrit çim çalışmalarına resmi olarak 13 Ocak Pazartesi günü başlanmasına karar verildi" dedi.

BAŞKAN YILDIRIM'DAN TEŞEKKÜR
Yılport Samsunspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen daha sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.  Ziyarette olumlu görüşmelerin gerçekleştirildiğini kaydeden Yıldırım, " Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batıpark alanındaki Okçuluk tesislerinin yanında bulunan 3 futbol sahalık kullanım alanının Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmesine karar verdi. Bu 3 sahanın yapımı da Okçuluk tesisleri ile eş zamanlı olarak başlayacak. Bu sahaların yapım aşamasında Büyükşehir Belediyesi tüm ekipman ve lojistik desteğini vereceğine dair taahhütte bulundu. Böylece Samsunspor Futbol Akademisinin geleceği teminat altına alınmış oldu.
Ayrıca Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kirazlık mevkisin de bulunan dolgu tesisini de belediye meclisinden kararını geçirerek Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis etme sözü verdi. Buradaki tesisin master planı Büyükşehir Belediyesi ile beraber hazırlanıp Büyükşehir Belediyesi'nin kontrolünde ve desteğinde Samsunspor Futbol Akademisinin modern tesislere kavuşması hedefi gerçekleştirilecektir. Bu vesileyle, Samsunspor’a maddi ve manevi her türlü desteği veren Sayın Valimiz Osman Kaymak ve Sayın Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Mustafa Demir’e minnet ve şükranlarımızı sunuyor, kulübümüz ve tüm Samsunspor sevdalıları adına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum