Reklam
Reklam

Başkan Topaloğlu'ndan miniklere 'okula hoş geldin' sürprizi

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,  'okula hoş geldiniz’ seti ile okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine sürpriz yaptı

Başkan Topaloğlu'ndan miniklere 'okula hoş geldin' sürprizi
09 Ekim 2020 - 08:37
Reklam

SAMSUN HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, pandemi süresince okullarından uzak kalan ve yüz yüze eğitimin başlamasıyla okullarına kavuşan, okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine, ’okula hoş geldiniz’ hediyesi olarak kırtasiye seti, dezenfektan ve maskenin bulunduğu çantaları öğrencilere hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ile birlikte Cumhuriyet İlköğretim Okulunda öğrencilerle buluşan Başkan Topaloğlu, "Okullarından uzak kalan ve yeni eğitim öğretim yılında geç de olsa yüz yüze eğitime başlayan yavrularımızı yalnız bırakmıyoruz. İlk kez okul sıraları ile tanışacak, geleceğimizin teminatı olan değerli çocuklarımıza özenle hazırladığımız çantaları ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve Türkiye’nin geleceğinde hayırlı ve güzel görevlerde bulunmaları adına belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz ’’ dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum