Reklam

Başkan Kılıç yaşlı kadının imdadına koştu

Samsun'un Terme İlçesi'nde evinde yalnız yaşayan 70 yaşındaki Menevşe Kocabıyık'ın imdadına, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç yetişti. Kılıç'ın talimatıyla harekete geçen ekipler, yaşlı kadını, acılar içinde çaresiz halde buldu

Başkan Kılıç yaşlı kadının imdadına koştu
27 Eylül 2019 - 16:03 - Güncelleme: 27 Eylül 2019 - 16:10

SAMSUN HABER - Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Sivaslar Mahallesi'nde yalnız  yaşaya ve evinden çıkmayan 70 yaşındaki Menevşe Kocabıyık için gelen ihbar üzerine,  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekipleri anında harekete geçirdi. Eşi, Samsun'da tedavi gördüğü için evde yalnız kalan yaşlı kadını, belediye ekipleri acılar içinde çaresiz halde buldu. 

HASTANEYE KALDIRILDI
Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Çakır'ın da eşlik ettiği ekipler, yaşlı kadını hızla 112'yi arayarak sağlık ekiplerine haber verdi. Kocabıyık, Terme Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
 BAŞKAN KILIÇ'TAN ZİYARET
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, tedavi altına alınan Kocabıyık'ı ziyaret ederek, yetkililerden sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getiren Başkan Kılıç, "Sosyal belediyecilik anlamında ekiplerimiz her zaman sahada. İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşmak için elimizden gelen gayreti imkanlarımız ölçüsünde gösteriyoruz. Menevşe teyzemizin sağlık durumu gayet iyi. Hastanemizde gerekli bakımları yapılacak. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz de gerekli yardımları yapacak. Teyzemizi yalnız bırakmayacağız" dedi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum