Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Kılıç'tan miniklere karne hediyesi

SAMSUN HABER - Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, karne heyecanı yaşayan minik öğrencilerin sevincine ortak oldu. Kılıç, miniklere  hediyeler verdi

Başkan Kılıç'tan miniklere karne hediyesi
24 Ocak 2023 - 12:52
Reklam
Reklam
Reklam
SAMSUN HABER - Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan etkinlikle karne heyecanı yaşayan minik öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, makamında ağırladığı öğrencileri mutlu etti.

HER ŞARTTA ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ

Terme Belediyesi olarak bugüne kadar çocukların eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını ifade eden Başkan Kılıç, "Terme'mizin ve Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz. Bütün gayretimiz onlara daha güzel yarınlar sunmak ve sahip oldukları imkanları artırmak içindir. Eğitim Öğretim sezonunun ilk dönemini geride bırakırken, başta öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi gösterdikleri gayret ve fedakârlıklarından dolayı kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir sömestr tatili geçirmelerini temenni ediyorum. Tek isteğimiz; vatanını, milletini seven, milli ve manevi değerlere sahip çıkan nesiller yetiştirmek. Her zaman her şart altından geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız” dedi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum