Reklam

Başkan Demirtaş'tan ortak akıl vurgusu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ''Toplumun tüm kesimleriyle iç içe olup, ortak akıl anlayışını canlı tutarak ilçemizin kalkınması ve büyümesi noktasında çaba sarf ediyoruz" dedi

Başkan Demirtaş'tan ortak akıl vurgusu
11 Ekim 2019 - 14:11

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ataköy Toki konutları site yönetimi ve apartman sakinlerinin düzenlediği kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya geldi. İlkadımlıların istek ve önerileri dinleyen Demirtaş, vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verdiklerini söyledi. 

YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTECEĞİZ
Vatandaşlarla iç içe olmaktan büyük keyif aldığını kaydeden Demirtaş, "Biz ortak akıl anlayışını canlı tutarak ilçemizin kalkınması ve büyümesi noktasında çaba sarf ediyoruz. İlkadım Belediyesi olarak ''Belediye Mahallemizde'' uygulaması ile hizmet götürmediğimiz tek bir mahallemiz kalmayacak. Bu bölgemizde uzun yıllardır devam eden alt yapı sıkıntısının giderilmesi noktasında büyük emekler sarf ettik ve bu sorunun ortadan kaldırılmasında ciddi desteklerimiz oldu. Bozuk ve kullanılamaz hale gelen yollarımızın standardını yükseltmek ve konforlu hale getirmek amacıyla bugüne kadar çok ciddi mesai yaptık, ekiplerimiz gerek yol yenileme, bakım ve onarım gerekse de kilit taşı çalışmalarına devam etmektedir. Yapılan hizmetler karşılığında dualar almak, destek  görmek bizim için çok değerlidir. Mahallelerimizin yaşam standartını yükseltmek, bu bölgelerde yaşayan kıymetli hemşerilerimizin huzur ve güveni için elimizden geleni bugüne kadar yaptık, bundan sonrada aynı özeni göstereceğiz'' diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum