Reklam

 Başkan Demirtaş Milletvekili Usta'yı ağırladı

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta'yı ağırladı. Milletvekili Usta, Başkan Demirtaş'ı başarılı çalışmalarından dolayı  tebrik etti.

 Başkan Demirtaş Milletvekili Usta'yı ağırladı
19 Ocak 2021 - 16:11
SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Ekonomi Politikaları Başkanı  Erhan Usta’yı makamında misafir etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Demirtaş, Usta'ya projeleri hakkında bilgi verdi. 
BAŞKAN DEMİRTAŞ'I TEBRİK ETTİ
 İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Şimdi bizler halkımızın bize verdiği sorumluluğu yerine getireceğiz. Milletimiz ne derse biz onu yapmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Demirtaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Usta, Başkan Demirtaş’ı başarılı çalışmalarından dolayı da tebrik etti.
HİZMET İÇİN KAPILARIMIZ SONUNA KADAR AÇIK
Karşılıklı görüş alışverişinin olduğu ziyarette Usta’ya teşekkür eden Başkan Demirtaş, “Sevgili vekilimle olan dostluğumuz çok eskiye dayanır. Gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür ederim. Vekilimiz yaşadığımız şehrin sorunlarını her yerde dile getiriyor. Zor bir bölgede başarıyı yakalamış olması hakikaten partimiz adına çok sevindirici bir durum. Kendisine kapılarımız sonuna kadar açıktır ve kendisini ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz”
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum