Reklam

Başkan Demirtaş İYİ Parti'yi yok sayıyor - samsun haber

SAMSUN HABER - İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta'nın teşkilat toplantısına katılmayarak partiyi yok saydığını gözler önüne serdi

Başkan Demirtaş İYİ Parti'yi yok sayıyor - samsun haber
16 Ağustos 2021 - 18:24
SAMSUN HABER - 2019 seçimlerinde İlkadım ilçesinde MHP'den aday gösterilmeyince İYİ Parti'ye geçerek aday olan ve seçimi kazanan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Burada misafirim' dediği İYİ Parti'nin hiç bir toplantısına katılmıyor.

TEŞKİLAT PROGRAMLARINA GİTMİYOR

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar ile arasının olmadığı bilinen Başkan Demirtaş, bugüne kadar il ve ilçe teşkilatının programlarına katılım sağlamazken, teşkilat üzerinden gelen davetlerin de hiç birine gitmedi.

VEKİL PROGRAMLARINDA DA YOK

Öte yandan Başkan Demirtaş, İYİ Parti'nin Samsun milletvekilleri Erhan Usta ve Bedri Yaşar'ın da ilçede yaptığı ziyaret ve toplantılara da gitmiyor.

ERHAN USTA'YI DA TAKMADI

Başkan Demirtaş son olarak geçtiğimiz hafta sonu Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta'nın İlkadım Ihlamur Kafe'de düzenlenen ve Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve il yöneticileri, ilçe başkanları ve belediye meclis üyelerinin katıldığı teşkilat toplantısına katılmadı. Gün içinde başka programlara katıldığı öğrenilen Başkan Demirtaş, İYİ Parti'de kimseyi takmadığını bir kez daha ortaya koymuş oldu. 

İLÇE KONGRESİNE DE KATILMAMIŞTI

Başkan Demirtaş hatırlanacağı üzere seçimin ardından arasının açıldığı İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar'ın yeniden aday olduğu ilçe kongresine de mazeret bildirmeden katılmamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum