Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Demirtaş: Depremzedelere kapımız sonuna kadar açık

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, düzenlenen yardım kampanyasında toplanan malzemeleri depremzedelere ulaştırırken bir yandan da depremzede ailelere eşya yardımı ile ilçede sıcak yuvalar oluşturuyor

Başkan Demirtaş: Depremzedelere kapımız sonuna kadar açık
23 Şubat 2023 - 15:30
Reklam
Reklam
Reklam
10 ili derinden etkileyen depremin ardından pek çok farklı kentten İlkadım'a vatandaşlar gelmeye başladı. İlkadım Belediyesi İlçe Kaymakamlığı, Sosyal Yardım Müdürlüğü ve Kadın Koordinasyon Merkezi koordinesinde yürütülen çalışmalar neticesinde evleri yıkılan depremzedeler, İlkadım'da hayırseverlerin de destekleriyle sıcak yuvalarda yaralarını sarıyor.Kahramanmaraş’ta ekiplerin gece gündüz demeden tüm gayretiyle çalışmaya devam ettiğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Bu zor günleri tüm Türkiye, birlik içerisinde atlatacaktır. Allah’tan bir daha böyle afetleri bizlere yaşatmaması için duacıyız. Depremzede ailelere kapımız sonuna kadar açık. Deprem mağduriyeti ile ilçemizde misafir ettiğimiz ailelerimizin acil ihtiyaçlarını karşılarken, Kadın Koordinasyon Merkezi gönüllülerimiz hem de personelimiz, çok nazik ve titiz davranarak, misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor. Küçüğünde büyüğüne depremzede kardeşlerimiz için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Demirtaş, "Gönlünün zenginliğini depremzedeler için paylaşanlara, emektar kadınlarımıza, kocaman yürekli çocuklara, az çok demeden bu da benden olsun diyip seferber olan herkese maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Devlet millet el ele bu süreci birlikte atlatacağız, yaraları birlikte saracağız.’’ dedi.
  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum