Reklam

Başkan Demir esnafla buluştu

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, esnaf ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet edip, belediye olarak herkesin yanlarında olduklarını belirtti

Başkan Demir esnafla buluştu
23 Haziran 2020 - 14:13

SAMSUN HABER - Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım İlçesi Pazar Mahallesi Necati Efendi Sokak esnafını ziyaret etti. Başkan Demir, esnafların talep ve önerilerini dinledi.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Esnafların taleplerini daima dikkate aldıklarını belirten Başkan Demir, "Esnafımızın her zaman destekçisiyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak her daim onların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Esnaflarımızın gerekli tedbirlerini alarak dükkanlarını açmış olmaları memnuniyet verici. Bu süreçte hem sosyal mesafeye hem de maske kullanımına dikkat etmeliyiz. Sağlık Bakanlığımızın aldığı tedbirlere mutlaka uymamız gerekir. Bugün de Pazar Mahallesi esnafımızı ziyaret ettik, onların taleplerini dinledik. Her zaman söylediğim gibi, telefonum daima açık. Bir sıkıntınız, talebiniz olduğunda anında arayın. Sizlerin fikirleri bizim için çok önemli" diye konuştu.

MURZİOĞLU İLE BULUŞTU

Başkan Mustafa Demir daha sonra 1.5 ay önce Samsun'a atanan İl Müftüsü Seyfullah Çakır'a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. Daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile bir araya geldi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum