Reklam
Reklam

Başkan Aksu: AK Parti gönüllerin partisi, milletin kendisidir

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Hep omuz omuza yürüyen her bir mensubu çok değerli bir teşkilata sahibiz. Mayasında vefa, sevgi, birlik, hizmet, gayretle çalışmak olan AK Parti gönüllerin partisi, milletin kendisidir" dedi

 Başkan Aksu: AK Parti gönüllerin partisi, milletin kendisidir
19 Şubat 2022 - 12:08
SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e buluşmalarının ikincisi gerçekleştirildi. Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen programa AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, kuruluştan bugüne görev yapan Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. 

OMUZ OMUZA YÜRÜYORUZ

Yoğun katılımla coşku içerisinde geçen buluşmada İl Başkanı Ersan Aksu, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, salonu gezerek davetlileri tek tek selamladı. Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e vefa buluşmalarının ikincisini gerçekleştirdikleri ve birlik beraberlik içerisinde yola devam ettiklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "AK Parti kadroları ülkemiz için, milletimiz için şehrimiz için ilk günden itibaren canla başla gecesini gündüzüne katarak çalıştı, çalışmaya devam ediyor. İşte bu nokta da partimizin kuruluşundan bugüne hizmetten geri durmamış, ne görev verilirse elini taşın altına koyarak çalışmış, hep omuz omuza yürüyen her bir mensubu çok değerli bir teşkilata sahibiz. Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin. Tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.  

AK PARTİ'NİN MAYASINDA VEFA VARDIR
Başkan Aksu, sözlerine şöyle devam etti: "AK Parti'nin mayasında vefa vardır, sevgi vardır, birlik vardır, beraberlik vardır, samimiyet vardır, hizmet vardır, gayretle çalışmak vardır. AK Parti gönüllerin partisi, milletin kendisidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gidecek daha çok yolumuz, ülkemize kazandıracağımız daha çok eserler var. Hep birlikte gönülleri fethetmeye, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasına devam ediyor, hizmet aşkıyla inançlı ve kararlı adımlarla 2023'e gidiyoruz."


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum