Reklam

Altıparmak: Hak ettiğimiz galibiyeti başaramadık

SAMSUN HABER - Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "Hak ettiğimiz galibiyeti başaramadık. Arzu ettiğimiz 3 puanı kazanamadık” dedi

Altıparmak: Hak ettiğimiz galibiyeti başaramadık
04 Ekim 2021 - 11:03
SAMSUN HABER - Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Bereket Sigorta Ümraniyespor maçının ardından açıklamalar yaptı.Galibiyet için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirten  Altıparmak, “1-1’e üzüldük ama oyuna baktığınızda 2. yarıda maçı çok hak ettik. Hak ettiğimiz galibiyeti başaramadık. Rakibin ne oynayacağını bildiğimiz için ona göre önlem aldık. Oyun dengeli başladı. Rakibin zaafı kanatlarıydı. Devamlı buralardan atak yaptık. Ümraniyespor ilk geldiği atakta gol atı. O ana kadar belki 5-6 gol atabilirdik. Mağlup duruma geçince beraberliği yakaladık. Sonra da pozisyonlara girdik ama arzu ettiğimiz 3 puanı kazanamadık” diye konuştu.


Milli arada sakat oyuncuların takıma döneceklerini ifade eden Mehmet Altıparmak, “Oyuncularıma 2. yarıda gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür ederim. Kendi sahamızda lig liderini yenmek istiyorduk ama başaramadık. Milli takım arası var. Bu arada daha fazla çalışacağız. Sakatlarımız da bu arada dönecek. Önümüze bakacağız. Lig uzun bir maraton. Maçta sakatlanan Soner direkt hastaneye gitti. Kehinde 3 dakikada 2 oyuncumuzu hastanelik etti. Burak Yılmaz’ın da ayağında kırık olabilir. Soner Gönül ve Burak Yılmaz’ın son durumu yapılacak tetkiklerden sonra belli olacak” şeklinde  konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum